خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی - تیم تبلیغاتی سپیا
11727
rtl,page-template-default,page,page-id-11727,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

خدمات و تکنیک ها در عکاسی صنعتی

 

عکاسی صنعتی یکی از چالش برانگیزترین و دشوارترین نوع عکاسی می باشد. عکس های صنعتی ثبت شده از محصولات، تجهیزات، ماشین‌آلات، کارگرها و کارمندان یک شرکت معمولا به تنهایی نمی توانند جذاب و چشم نواز به نظر برسند. بنابراین این هنر دست عکاس است که با پیاده سازی فوت و فن ها و تکنیک های عکاسی حرفه ای بتواند به عکس ها جلوه ای تازه ببخشد. عکاسی صنعتی سپیا با بهره مندی از خدمات و تکنیک ها تخصصی خود در این زمینه همیشه پیشتاز بوده است. در این بخش به معرفی و توضیح پیرامون تکنیک های تخصصی قابل اجرا در عکاسی صنعتی سپیا می پردازیم. خدمات ایده پردازی و اجرای پروژه ها در استودیو سپیا شامل عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی معماری، عکاسی رستوران، عکاسی مواد غذایی،عکاسی محصولات، عکاسی خط تولید می باشد.

تیم استودیو سپیا با سالها تجربه موفق در هر یک از بخش های فوق، افتخار همکاری با معتبرترین برندهای کشور را داشته است که در این بخش گالری عکس های منتخب پروژه ها که انواع خدمات و تکنیک ها در آن گرد آوری شده است.

عکاسی خط تولید

 

انجام خدمات عکاسی خط تولید
اطلاعات بیشتر

عکاسی پانوراما

 

انجام خدمات عکاسی پانوراما
اطلاعات بیشتر

عکاسی غذایی

 

انجام خدمات عکاسی غذایی
اطلاعات بیشتر

عکاسی هوایی

 

انجام خدمات عکاسی هوایی
اطلاعات بیشتر

عکاسی معماری

 

انجام خدمات عکاسی معماری
اطلاعات بیشتر

عکاسی محصولات ( زمینه سفید )

 

انجام خدمات عکاسی محصولات
اطلاعات بیشتر
تکنیک های تخصصی عکاسی صنعتی

عکاسی سرعت بالا

 

معرفی عکاسی با تکنیک سرعت بالا و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

عکاسی دکوراتیو

 

معرفی عکاسی با تکنیک دکوراتیو و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

عکاسی گروهی شرکتی

 

معرفی عکاسی گروهی شرکتی و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

عکاسی HDR

 

معرفی عکاسی با تکنیک HDR و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

یکی از تکنیک های وِیژه عکاسان استودیو سپیا عکاسی HDR است. HDR روشی نوین در عکاسی است که برای طبیعی‌تر کردن سوژه عکاسی و نزدیک‌تر کردن عکس به آن چیزی که چشم انسان می بیند، ابداع شده است. عکاسان استودیو سپیا با کمک نرم‌افزارهای‌ ویژه‌ای، با ترکیب چند عکس با نوردهی‌های متفاوت، در نهایت به یک عکس با دامنۀ بالایی از نوردهی دست پیدا می کنند که محدودیت‌های نوری عکس‌های قبلی را نداشته و در واقع، ویژگی‌های نوری تمام آن‌ها را در خود جمع کرده باشد. در گالری عکس های HDR میتوانید نمونه کارهای استودیو سپیا با این تکنیک را مشاهده کنید.

 

اگر به یک عکس صنعتی خالی از اپراتور نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که تنها نشان دادن ماشین ها و محیط های صنعتی جذابیت خاصی ندارد. تکنیک عکاسی گروهی شرکتی استودیو سپیا به عکاسی از کارمندان و کارگران مشغول فعالیت در یک واحد صنعتی می پردازد.حضور گرما بخش نیروی انسانی در کنار ماشین آلات بی روح جلوه دو چندانی به این مدل عکس ها می بخشد. در بعضی از عکس های صنعتی، ممکن است نماهای خاصی از یک محیط صنعتی را ببینیم که این نماهای خاص ، جهت جلوه دادن بخشی از روند کاری است، که فعالیت مورد نظر را بهتر از آنچه که به نظر می رسد به بیننده معرفی نماید. در گالری عکس های گروهی شرکتی میتوانید نمونه کارهای استودیو سپیا با این تکنیک را مشاهده کنید.

 

نوعی خاص از خدمات و تکنیک ها در عکاسی استفاده از تکنیک سرعت بالا است. تکنیک سرعت بالا در عکاسی منجر به ثبت تصویری می گردد که با سرعت شاتر خیلی سریعی گرفته شده باشد. این عکس ها صحنه هایی را به تصویر می شکند که دیدنشان برای چشم ما بیش از حد سریع است و عکاسان را وا می دارد که ساعت ها برای گرفتن عکسی عالی با تکنیک سرعت بالا تلاش کنند. این نوع شیوه عکاسی قادر است تصاویر بی‌نظیری را خلق نماید ، اما این شیوه عکاسی تجهیزات و تمهیدات و تمرکز و تجربه و آمادگی بسیاری را می‌طلبد.

تسلط بر چند مساله حرفه‌ای در این شیوه از عکاسی هست که می‌بایست تدابیر دقیقی برای آن‌ها اعمال گردد. به ویژه در بخش زمان بندی که عکاسان استودیو سپیا با سالها تکرار و تمرین و آزمایش با این تکنیک به بازده و حاصل مورد نظر دست یافته اند. در گالری عکاسی سرعت بالا می توانید نمونه کارهای استودیو سپیا را مشاهده نمایید.

 

عکاسان استودیو سپیا در تکنیک دکوراتیو با استفاده از فضاسازی و نورپردازی صحیح، محصول را به گونه ای به تصویر می کشند که هم اصول تبلیغاتی در آن رعایت شود هم با اصولی مانند نمایش برند روی محصول ، نوع و جهت بسته بندی ها و…بر قدرت جاذبه ی تصویر بیفزاید. عکاسی دکوراتیو با تحریک ذوق و هیجان مخاطب به او کمک میکند تا خود را کنار آن محصول تصور کند. در عکاسی دکوراتیو ، به خصوصیات پنهان و آشکار محصول توجه خاصی میشود به صورتی که عکس حس نشاط و شادی، سختی و استحکام و گاه حسی مرموز را به بیننده القا میکند. در بخش گالری عکاسی دکوراتیو می توانید نمونه کارهای ما با این تکنیک را مشاهده فرمایید.