گالری عکاسی پانوراما - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11950
rtl,page-template-default,page,page-id-11950,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

گالری عکاسی پانوراما

a
image

تعرفه عکاسی پانوراما

 

در این بخش تعرفه خدمات عکاسی پانوراما بر اساس نوع فعالیت و نوع کیفیت نهایی آورده شده است.
image

عکاسی پانوراما

 

انجام خدمات عکاسی پانوراما

گالری عکاسی هوایی

گالری عکاسی پانوراما که در این بخش مشاهده می فرمایید ، حاصل تلاش تیم استودیو عکاسی صنعتی سپیا در پروژه های مختلف کارفرمایان است که در قالب یک گالری عکاسی پانوراما ارائه گردیده است.

 

ستودیو عکاسی صنعتی سپیا با توجه به تعداد بالای سفارشات و با تجارت بدست آمده در موارد مشابه به کلیه مشکلات و روشهای عکسبرداری پانوراما در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی واقف بوده و با توجه به نمونه های موجود میتواند به خوبی از پس این مهم برآید. در این بخش از وب سایت می توانید از گالری عکاسی پانوراما استودیو عکاسی صنعتی سپیا که در پروژه های مختلف کارفرمایان تهیه گردیده دیدن فرمایید.

گالری عکاسی پانوراما
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
پروژه های مرتبط با تکنیک عکاسی پانوراما

عکاسی پانوراما

عکاسی پانوراما امروزه به عنوان یک تکنیک در عکاسی شناخته شده که توسط آن شما می توانید عکس یک محیط یا منظره وسیع را بدون اینکه خیلی از سوژه مورد نظرتان فاصله داشته باشید، بگیرید. در واقع در عکس پانوراما محیط بسیار وسیعی می تواند در عکس شما گنجانده شود. به طور مثال شما در عکس پانوراما می توانید تصویر شرق تا غرب منظره شهر را مشاهده کنید. عکس های پانوراما را می توانید به صورت افقی، عمودی یا 360 درجه بیاندازید

 

انواع عکاسی پانوراما:

تصاویر سراسرنما به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شوند:

۱ـ پانوراما عریض (عموماً با جابجایی دوربین): این نوع می‌تواند از چندین عکس به هم پیوسته در عرض تشکیل شود.

۲- پانوراما ۳۶۰ درجه و کمتر (نام دیگر:افقی)(عموماً با چرخاندن دوربین): این نوع پانوراما در عرض به صورت ۳۶۰ درجه با گرفتن چندین عکس تشکیل می‌شود به طوری که اگر در عرض تصویر را ادامه بدهید می‌توانید همه قسمت‌های عکس گرفته شده را مشاهده نمایید. انگار که در جایی ایستاده و در عرض دور سر خود می‌چرخید و همه جای محل ایستادن خود را مشاهده می‌کنید.

۳- پانوراما ۳۶۰ در ۱۸۰ درجه و کمتر (نام دیگر:افقی و عمودی)(عموماً با چرخاندن دوربین): این نوع عکس که پیشرفته ترین نوع پانوراما می‌باشد همانند نوع شماره ۲ بوده با این تفاوت که تصویر تنها به عرض ختم نمی‌شود بلکه شما می‌توانید ارتفاع را نیز ببینید یعنی همه زوایای محیطی که در آنجا قرار گرفته‌اید قابل مشاهده می‌گردد. این نوع تصاویر مناسب و ایده‌آل برای تور مجازی می باشد.

 

پروژه کاشی حافظ

پروژه عکاسی از خط تولید

پروژه

پروژه عکاسی از خط تولید

پروژه

پروژه عکاسی از خط تولید