گالری عکاسی سرعت بالا - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11952
rtl,page-template-default,page,page-id-11952,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

گالری عکاسی سرعت بالا

image

عکاسی تبلیغاتی

 

در این صفحه به معرفی عکاسی تبلیغاتی به عنوان یکی از شاخه های عکاس صنعتی میپردازیم.
image

عکاسی سرعت بالا

 

انجام خدمات عکاسی سرعت بالا

گالری عکاسی سرعت بالا

گالری عکاسی سرعت بالا که در این بخش مشاهده می فرمایید ، حاصل تلاش تیم استودیو عکاسی صنعتی سپیا در پروژه های مختلف کارفرمایان است که در قالب یک گالری عکاسی سرعت ارائه گردیده است.

 

استودیو عکاسی صنعتی سپیا با توجه به تعداد بسیار بالا و با تجارت بدست آمده در سفارشات مشابه به کلیه مشکلات و روشهای عکاسی سرعت بالا واقف بوده وبا توجه به نمونه های موجود میتواند به خوبی از پس این مهم برآید. در این بخش از وب سایت می توانید از گالری عکاسی سرعت بالا استودیو عکاسی صنعتی سپیا که در پروژه های مختلف کارفرمایان تهیه گردیده دیدن فرمایید.

گالری عکاسی سرعت بالا
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
پروژه های مرتبط با تکنیک عکاسی سرعت بالا

پروژه

پروژه عکاسی با سرعت بالا

پروژه

پروژه عکاسی با سرعت

پروژه

پروژه عکاسی با سرعت بالا

در ابتدا شاید بتوان گفت عکاسی سرعت بالا تحقق آرزوی دیدن جزئیات حرکت بسیار سریع یک جسم به همراه محتویات آن باشد. منظور از این جمله دیدن جزئیات بسیار بسیار کوچکی است، که با توجه به ویژگی های قدرت بینایی و همینطور سرعت نور و جاذبه ی زمین امکان دیدن آنها در حالت عادی از ما گرفته شده است. مثلا دیدن جزئیات و تغییر محتویات مایع داخل یک لیوان وقتی سنگ کوچکی را به درون آن رها می کنیم. قطعا دیدن سرعت و جزئیات افتادن آن داخل لیوان و ته نشین شدنش را همه نمی توانند با چشم غیر مسلح ببینند. اما لحظه ی داخل شدن سنگ و جابجا شدن قطرات آب و تغییر شکل و حالت آن از هیچ کس بر نمی آید.
خلق چنین صحنه ای تنها توسط تکنولوژی روز دنیا و عکاسی (High Speed) این کار با استفاده از شاتر های فوق العاده سریع در لحظه اتفاق می افتد و در لحظه ی خاص، عکس مخصوص گرفته می شود. شاید بارها و به کرات این دست عکس ها را در مکان ها و موقعیت های مختلف دیده اید؛ که سعی در نگه داشتن زمان پیش روی شخص بیننده کرده، و تحقق این آرزوی دست نیافتنی برای خیلی از افراد را ممکن می سازد. همانطور که ذکر شد، این عکاسی به شاتر و سرعت آن وابسته است. همچنین بجز این مورد، به امکانات و تجهیزات دیگری نیز وابسته است تا عکسبرداری و تصویر نهایی به زیبایی هر چه بیشتر انجام شود. عکاسی سرعت بالا از گذشته مورد استفاده قرار میگرفته و راز تکنولوژی به کار رفته در آن ، هماهنگی بین فلش با شاتر دوربین است.