گالری عکاسی دکوراتیو - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11956
rtl,page-template-default,page,page-id-11956,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

گالری عکاسی دکوراتیو

image

عکاسی دکوراتیو

 

معرفی عکاسی با تکنیک دکوراتیو و بازدید از نمونه ها
image

عکاسی محصولات

 

انجام خدمات عکاسی محصولات و بسته بندی

گالری عکاسی دکوراتیو

 

گالری عکاسی دکوراتیو که در این بخش مشاهده می فرمایید ، حاصل تلاش تیم استودیو عکاسی صنعتی سپیا در پروژه های مختلف کارفرمایان است که در قالب یک گالری عکاسی دکوراتیو ارائه گردیده است.

 

استودیو عکاسی صنعتی سپیا با توجه به تعداد بسیار بالا و با تجارت بدست آمده در سفارشات مشابه به کلیه مشکلات و روشهای عکاسی دکوراتیو در عکاسی تبلیغاتی واقف بوده وبا توجه به نمونه های موجود میتواند به خوبی از پس این مهم برآید. در این بخش از وب سایت می توانید از گالری عکاسی دکوراتیو استودیو عکاسی صنعتی سپیا که در پروژه های مختلف کارفرمایان تهیه گردیده دیدن فرمایید.

گالری عکاسی دکوراتیو
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a

بخش مهم و البته سخت ماجرا نشان دادن ویژگیهایی ست که به راحتی در محصول دیده نمی شود و رعایت عدم تاثیرگذاری ، انعکاس تصاویر در یکدیگر ، انعکاس رنگ نا مناسب و … ملزومات و یا دیگر محصولات در مجاور هم است که به عکس دکوراتیو جلا می بخشد که این موارد نیز از دیگر سختی های این سبک عکاسی صنعتی است . در نتیجه این وظیفه ی تیم عکاسی صنعتی است که با تجربه و مهارت بتواند تمامی این موارد را در یک نگاه دیده و با رفع آن اقدام به عکاسی نماید و یک عکس دکوراتیو مناسب را در یک نگاه به بیننده منتقل نماید.
هر عکاس صنعتی با توجه به اصول تکنیکی و خلاقیت خود می تواند در تکنیک دکوراتیو برای یک محصول موثر باشد. نشان دادن یک محصول در یک پس زمینه ی سفید یک انتخاب است. انتخاب بعدی می تواند عکاسی از آن در یک محیط واقعی و در حال استفاده باشد. به دور از حالت رسمی و جدی تبلیغاتی برای یک کالا. هر کدام از این دو مورد می توانند در میان انبوهی از انتخاب ها برای نمایش خصوصیات یک محصول موثر باشند. ایده ای که در این سبک به سراغ عکاس صنعتی می آید، مجموعه ای از اصول حرفه ای و رعایت استانداردهای لازم است که با هنر در هم آمیخته شده است.
در نتیجه یک قاب زیبا از یک محصول می تواند معجزه گر بوده ، و احساسات مخاطب را در دست بگیرد. عکاسی دکوراتیو را میتوان به دو صورت ساده در زمینه ای سفید و یا با صحنه پردازی کامل و استفاده از ملزومات اضافی انجام داد که هر کدام با توجه به سختی کار ارزش ریالی متفاوتی دارند اما در اغلب سفارشات صنعتی بیشتر از این تکنیک با زمینه سفید و بصورت ساده استفاده میگردد و به ندرت نیاز به صحنه پردازی خواص دارند کارفرمایان ، بیشتر کاربرد تکنیک دکوراتیو بیشتر به عکاسی در صنایع و مواد غذایی می باشد که بصورت کلی در زمره عکاسی غذایی گنجانده شده است.

پروژه های مرتبط با تکنیک عکاسی غذایی

پروژه

پروژه عکاسی دکوراتیو

پروژه

پروژه عکاسی دکوراتیو

پروژه

پروژه عکاسی دکوراتیو