گالری عکاسی تبلیغاتی - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11870
rtl,page-template-default,page,page-id-11870,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

گالری عکاسی تبلیغاتی

a
image

عکاس تبلیغاتی

 

در این صفحه به معرفی ترفندهای خاص عکاس های تبلیغاتی استودیو عکاسی صنعتی سپیا میپردازیم.
image

عکاسی تبلیغاتی

 

در این صفحه به معرفی عکاسی تبلیغاتی به عنوان یکی از شاخه های عکاس صنعتی میپردازیم.

گالری عکاسی تبلیغاتی

گالری عکاسی تبلیغاتی که در این بخش مشاهده می فرمایید ، حاصل تلاش تیم استودیو عکاسی صنعتی سپیا در پروژه های مختلف کارفرمایان است که در قالب یک گالری عکاسی تبلیغاتی ارائه گردیده است.

 

هرگاه کارگری کفش های ایمنی خود را به پا کند و دستکشش را به دست، این بدان معنی است که چرخ صنعتی در حال چرخش است. این صحنه در کشورهای در حال توسعه بسیار اتفاق می افتد. کشورهای صنعتی جوان که کشور ما نیز از آن دسته است، بستر خوبی است برای فعالیت فعالان اقتصادی، صنعتگران و در کل تمام پیشه هایی که به هر نوعی به زنجیره صنعت گره خورده و با چرخش چرخ­دنده های آن می چرخند. از این میان هنرمندان نیز سهم بزرگی را در این بازار دارند. طراح صنعتی، معمار و البته عکاس صنعتی. یک عکاس صنعتی در یک کشور صنعتی رو به رشد اگر به حد کافی از مهارت و تخصص بهره مند باشد بسیار می تواند رشد کرده و خود را به اثبات برساند.

استودیو عکاسی صنعتی سپیا با توجه به تعداد بسیار بالا و با تجارت بدست آمده در سفارشات مشابه به کلیه مشکلات و روشهای عکاسی تبلیغاتی واقف بوده وبا توجه به نمونه های موجود میتواند به خوبی از پس این مهم برآید. در این بخش از وب سایت می توانید از گالری عکاسی خط تولید استودیو عکاسی صنعتی سپیا که در پروژه های مختلف کارفرمایان تهیه گردیده دیدن فرمایید.

گالری عکاسی تبلیغاتی
a
a
a
a
a
a
a
a
a

تفاوت اهداف عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی

هدف در عکاسی صنعتی معرفی کالاست. به صورتی که بیننده و مشتری از تمامی جهات آن محصول را مورد بررسی قرار داده و در تهیه آن محصول اقدام نماید. یک عکس صنعتی باید از تمامی جهات ویژگی های کالای مورد نظر را در بر بگیرد و با عکسی دقیق و با کیفیت هم بافت و جنس را نمایش دهد و همه خصوصیات ظاهری کالا را به طور کامل پوشش دهد. این در صورتی است که در عکاسی تبلیغاتی هدف، چیز دیگری است. در این سبک هدف اصلی ترغیب و جذب بیننده به عکس است، در این سبک ، عکاس تبلیغاتی در تلاش است تا با ترفند ها و تکنیک های عکاسی گوناگون تصویری متفاوت از کالا به نمایش درآورد.

 

عکاسی تبلیغاتی فراتر از واقعیت

 

عکاس تبلیغاتی سعی می کند تصاویرش جذاب و بیشتر فرا واقعی به نظر برسند تا تصویری ساده از یک کالا در یک زمینه سفید. هدف یک عکس تبلیغاتی استفاده شدن به روی جعبه و یا در یک وبسایت جهت معرفی کالا نیست، بلکه هدف فرای معرفی، استفاده شدن در تابلوهای شهری، پوسترها، جلد کاتالوگ ها و حتی تزیینات وب سایت هاست. عکاسی تبلیغاتی بر خلاف عکاسی صنعتی که بر پایه واقعیت بنا شده است، سعی بر عبور از واقعیت دارد و پا را فراتر از اصل موجودیت یک کالا یا فرایند گذاشته و به دنیای زیبای رویا نزدیک می شود.

حتی در عکاسی مواد غذایی، سبک عکاسی تبلیغاتی سفره ای را تدارک می بیند که شاید در واقعیت هرگز چنین سفره مفصل و مجللی برپا نشود. این انتقال حس رویا گونه به بیننده باعث تحریک ادراک او شده و بیننده را تبدیل به یک مشتری می نماید. در تعریفی متفاوت تر از می توان آن را تیزری ثابت نامید که با سبکی متفاوت از یک تیزر تلوزیونی، همان مسیر را رفته و هدفی مشابه آن دارد.

پروژه های مرتبط با عکاسی تبلیغاتی

پروژه

پروژه عکاسی تبلیغاتی

پروژه

پروژه عکاسی تبلیغاتی

پروژه

پروژه عکاسی تبلیغاتی