خدمات فیلم صنعتی از محصول - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی در تهران و سراسر کشور
11826
rtl,page-template-default,page,page-id-11826,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

خدمات فیلم صنعتی

a

فیلم صنعتی

 

امروزه بازاریابی ویدیویی و استفاده از پروژه های فیلم صنعتی رو به افزایش است. شاید بتوان گفت مهمترین دلیل این اتفاق این است که فیلم ها می توانند نسبت به متن ساده یا تصاویر استاتیک توجه بیشتری را به خود جلب کنند.همچنین فیلم ها بیشتر از هر محتوای دیگری در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند.در نتیجه اکثر برندهای روز دنیا برای ادامه رقابت در بازار در حال ساخت و پخش محتواها و اطلاعات خود به صورت فیلم هستند.اگر شما هم صاحب کارخانه ، شرکت ،کارگاه، سازمان یا موسسه ای هستید و هنوز از فیلم در کمپین های بازاریابی خود استفاده نکرده اید باید بگوییم که زمان آن رسیده که دست به کار شوید و تولید و خدمات خود را حرفه ای به نمایش بگذارید.با ارائه یک فیلم با محتوای جذاب می توانید اعتماد مشتری ها را نسبت به برند خود بالا ببرید.

برای کسب اعتماد مشتریان بزرگ و عقد قراردادهای بزرگ‌تر و بیشتر، لازم است آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید.
ساخت فیلم صنعتی بهترین راه برای نمایش قدرت و کیفیت تولید شماست.
مدیران کارخانجات و گروه‌های صنعتی همواره به دنبال کسب مشتریان جدید و راضی نگاه داشتن مشتریان فعلی هستند. اما این کار باید در کمترین زمان و بهینه ترین حالت خود اتفاق بیفتد.

مدت زمان کوتاهی که می توان برای تولید کلیپ صنعتی در نظر گرفت بین 20 الی 60 ثانیه می توان در نظر گرفت.
 
عوامل تاثیر گذار ساخت فیلم و تیزر بر مخاطب :
• تجربه و تخصص لازم در تولید فیلم
• ایده پردازی و خلاقیت برای جذب مخاطبین
• خلاقیت و کیفیت انتقال پیام در کوتاه ترین زمان به مخاطب
• استفاده از تجهیزات مدرن و بروز جهت نورپردازی
• استفاده از افراد حرفه ای و متخصص در ساخت فیلم
• مونتاژ حرفه ای به همراه جلوه های ویژه

 

فیلم صنعتی تبلیغاتی

یک فیلم صنعتی تبلیغاتی بسیار شبیه به یک فیلم تصویری شرح دادن محصولات شما است ، در حالی که در مقایسه با یک نقطه تبلیغاتی معمولاً طولانی تر است.
شرکت شما با کمک یک فیلم صنعتی می تواند رقابت شما را به شکلی منحصر به فرد در جایی که بر نقاط قوت تجارت شما تأکید میکند ، متمایز کند و این فیلم دانش مهم شما را به طور خلاصه ارائه می دهد نه فقط در مورد اقتصاد و فناوری ، بلکه در مورد فرآیندهای تولید صنعتی.

فیلم صنعتی هم شبیه به فیلم تبلیغاتی می باشد با این تفاوت که محل فیلمبرداری و یا ارائه محصولات در واحد های صنعتی یا محیط های صنعتی ساخته می شود.
ارائه محتوای تحلیلی و آماری می تواند تیزر صنعتی را با تیزر تبلیغاتی نیز متمایز سازد. تجربه و تخصص در ساخت فیلم صنعتی تبلیغاتی حرف اول را میزند.
نیروی انسانی با تجربه و همچنین استفاده از یک سناریوی عالی می تواند برای جذب مخاطب بسیار مؤثر باشد.
از کاربرد های فیلمهای صنعتی می توان به معرفی ابزارآلات صنعتی، محصولات، داده های آماری و فنی از خدمات یا حتی محیط صنعتی اشاره نمود.

استودیو عکاسی تبلیغاتی صنعتی سپیا با نمایش فیلم صنعتی کارخانه شما و با استفاده از یک زبان تصویری منحصر به فرد و چشمگیر ، جزئیات مربوط به محصول شما ، تکنیک های تولید ، فرآیندهای خط تولید کارخانه شما را نمایش میدهد و نوآوری های شما را تجسم می کند.
این فیلم بر ویژگی های منحصر به فرد شرکت شما تأکید می کند و ارزش برند شما را بالا می برد.

در مرحله قبل از تولید ، فیلمبرداری را برنامه ریزی می کنیم. پس از ضبط ، ویرایش سکانس های فیلم ضروری است. در طول تولید پس از فیلم کات هایی صورت می گیرد ، موسیقی متن فیلم اضافه می شود یا از متن و زیرنویس استفاده می شود.
به منظور تحقق تأثیر بسیار خوب بر شرکای تجاری ، سرمایه گذاران و مشتریان ، سوژه های شما را تصویر می کنیم و پیام شما را با موسیقی متن فریبنده و جهت گیری جالب منتقل می کنیم.
شما می توانید از این فیلم تبلیغاتی به روش های مختلف استفاده کنید: در وب سایت خود ، در رسانه های اجتماعی ، در سخنرانی ها ، در آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی ،در نمایشگاه ها و رویدادها و حتی کاتالوگ دیجیتال و غیره

نمونه های فیلم و کلیپ صنعتی و تبلیغاتی

پروژه آرمانی

تیزر رستوران سوینچ

 استفاده از جلوه های ویژه در فیلم صنعتی

استفاده از جلوه های ویژه موجب می شود تا بیننده دچار حیرت و هیجان شود و به صورت پنهان فیلم را در ذهن خود ثبت نماید.
ممکن است فضای کارخانه یا محصولات نامناسب بوده و غیر قابل پخش باشد، اما تدوین گرهای حرفه ای این مجموعه به راحتی و با بالاترین کیفیت محیط یا محصولات شما را به شکل طبیعی ویرایش میکند.

 استودیو عکاسی تبلیغاتی صنعتی سپیا کمک می کند تا بتوانید فیلم های صنعتی خود را متفاوت و خاص تر به مخاطبین خود ارائه دهید.
این مجموعه با استفاده از نیرو های مجرب و خلاق در رشته نویسندگی، ایده پردازی، کارگردانی و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن( نورپردازی، دکور و غیره) ، خدمات حرفه ای فیلم تبلیغاتی و فیلم صنعتی را با کیفیت عالی در اختیار شما می گذارد.