عکاسی صنعتی و تبلیغاتی | قیمت عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی شرکت حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری از محصولات صنعتی تهران
11727
rtl,page-template-default,page,page-id-11727,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکس‌ها تصورات ذهنی را گرفته و ضبط می‌کنند و به ما کمک می‌کنند تا بدون نیاز به خواندن مطلب، موضوع را درک نماییم. در این زمانه که استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه همه‌گیر شده است، داشتن عکس‌های تبلیغاتی خوب مهم‌تر از همیشه بوده و اهمیت آن احساس می‌شود.

در ادامه به بررسی برخی از آمارهای اخیر در مورد آمارهای تاثیر عکاسی تبلیغاتی برای برند شما توجه کنید:
• مقالاتی با تصاویر مرتبط به ‌طورکلی ۹۴ درصد بیشتر از مقالات بدون تصاویر، موردمطالعه قرارگرفته است.
• مطبوعاتی که با عکس منتشر می‌شوند تقریباً ۱۵٪ بیشتر به‌صورت آنلاین مورد بازدید قرارگرفته‌اند نسبت به یک نشریه مطبوعاتی که عکسی نداشته و فقط متن را به‌عنوان محتوای خود منتشر می‌کند.
• ۶۰ درصد از مصرف‌کنندگان که از جستجوی آنلاین استفاده می‌کنند می‌گویند ترجیح می‌دهند با کسب ‌و کاری تماس بگیرند که لیست آن شامل یک تصویر است.
• تقریباً ۷۰ درصد از خریداران وب ‌سایت تجارت الکترونیک می‌گویند که تصویر محصول در هنگام تصمیم‌گیری خریدشان بسیار مهم است.

 

عکاسی از محصولات دیگر از حالت سنتی خودش خارج شده و تبدیل به یک حرفه بزرگ به نام عکاسی صنعتی شده است. حرفه ‌ای که خودش زیر مجموعه‌های زیادی دارد و زیر شاخه‌های زیادی را شامل می‌شود.عکاسی صنعتی علاوه بر اینکه باید ویژگی های عکاسی تبلیغاتی را داشته باشد باید بتواند بیننده را به شوق برساند. در این رشته از عکاسی، صنعت و کارخانه و ماشین ها و فرآورده های صنعتی موضوع عکاسی صنعتی است.

عکاسی تبلیغاتی حرفه ای واژه ایست که به صورت اشتباه در میان عموم مردم رایج شده.
عکاسی تبلیغاتی از جواهرات ، عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی ، عکاسی تبلیغاتی لباس و به طور کلی عکاسی تبلیغاتی از هرچیزی نمی تواند غیر حرفه ای باشد، زیرا عکاسی تبلیغاتی نیاز به سابقه و دانش زیادی دارد که باعث حرفه ای شدن عکاس مربوطه می شود.
اگر عکاس سابقه کافی در کار خود نداشته باشد، نمی تواند عکاسی تبلیغاتی انجام دهد، اما مطمعنا عکاسان تبلیغاتی نسبت به سابقه و دانش خود در رده های مختلف قرار می گیرند.
برای این موضوع مثال هایی برایتان میزنیم :
یک عکاس تبلیغاتی حرفه ای برای عکاسی تبلیغاتی از جواهرات و یا عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی و یا عکاسی تبلیغاتی لباس باید بداند از کدام تجهیزات خود استفاده کند و البته به دلیل قیمت بسیار بالای تجهیزات عکاسی متاسفانه شرایط استفاده از آنها برای تمام عکاسان میسر نمی باشد و یا در عکاسی تبلیغاتی از جواهرات نیاز به دقت خیلی زیاد به جزئیات می باشد، برای داشتن یک عکس خوب از جواهرات نیاز است که تراش سنگ و همچنین بازتاب نور در آن و بسیاری جزئیات دیگر به خوبی به تصویر کشیده شود و برای گرفتن چنین عکسی نیاز به تجهیزات خاص و گران قیمتی می باشد.
علاوه بر داشتن تجهیزات داشتن تجربه زیاد و تسلط عکاس به تئوری و تکنیک عکاسی امریست ضروری.
در مثال دیگر می توان به عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی اشاره کرد، برای داشتن یک عکس تبلیغاتی از مواد غذایی، عکاس باید دارای تجربه و تخصص در چیدمان یا دیزاین کادر داشته باشد. عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی همچنین نیازمند اشراف کامل عکاس به نرم افزارهای ویرایشی و گرافیکی می باشد، اما به طور کلی عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی بدون حضور یک عکاس با ذوق و هنرمند و البته تجهیزات تخصصی عکاسی و نورپردازی امکان پذیر نمی باشد.

خدمات و تکنیک ها در عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از چالش برانگیزترین و دشوارترین نوع عکاسی می باشد. عکس های صنعتی ثبت شده از محصولات، تجهیزات، ماشین‌آلات، کارگرها و کارمندان یک شرکت معمولا به تنهایی نمی توانند جذاب و چشم نواز به نظر برسند. بنابراین این هنر دست عکاس است که با پیاده سازی فوت و فن ها و تکنیک های عکاسی حرفه ای بتواند به عکس ها جلوه ای تازه ببخشد.
عکاسی تبلیغاتی صنعتی سپیا با بهره مندی از خدمات و تکنیک های تخصصی خود در این زمینه همیشه پیشتاز بوده است.
در این بخش به معرفی و توضیح پیرامون تکنیک های تخصصی قابل اجرا در عکاسی تبیلغاتی صنعتی سپیا می پردازیم.
خدمات ایده پردازی و اجرای پروژه ها در استودیو سپیا شامل عکاسی تبلیغاتی، عکاسی معماری ، عکاسی رستوران ، عکاسی مواد غذایی ، عکاسی محصولات ، عکاسی خط تولید ، مد و فشن ، طلا و جواهر می باشد.
تیم استودیو سپیا با سالها تجربه موفق در هر یک از بخش های فوق، افتخار همکاری با معتبرترین برندهای کشور را داشته است که در این بخش گالری عکس های منتخب پروژه ها گرد آوری شده است.

عکاسی خط تولید

 

انجام خدمات عکاسی خط تولید
اطلاعات بیشتر

عکاسی پانوراما

 

انجام خدمات عکاسی پانوراما
اطلاعات بیشتر

عکاسی غذایی

 

انجام خدمات عکاسی غذایی
اطلاعات بیشتر

عکاسی هوایی

 

انجام خدمات عکاسی هوایی
اطلاعات بیشتر

عکاسی معماری

 

انجام خدمات عکاسی معماری
اطلاعات بیشتر

عکاسی محصولات ( زمینه سفید )

 

انجام خدمات عکاسی محصولات
اطلاعات بیشتر
تکنیک های تخصصی عکاسی صنعتی

عکاسی سرعت بالا

 

معرفی عکاسی با تکنیک سرعت بالا و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

عکاسی دکوراتیو

 

معرفی عکاسی با تکنیک دکوراتیو و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

عکاسی گروهی شرکتی

 

معرفی عکاسی گروهی شرکتی و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

عکاسی HDR

 

معرفی عکاسی با تکنیک HDR و بازدید از نمونه ها
اطلاعات بیشتر

تکنیک HDR

یکی از تکنیک های وِیژه عکاسان استودیو سپیا عکاسی HDR است. HDR روشی نوین در عکاسی است که برای طبیعی‌تر کردن سوژه عکاسی و نزدیک‌تر کردن عکس به آن چیزی که چشم انسان می بیند، ابداع شده است.
عکاسان استودیو سپیا با کمک نرم‌افزارهای‌ ویژه‌ای، با ترکیب چند عکس با نوردهی‌های متفاوت، در نهایت به یک عکس با دامنۀ بالایی از نوردهی دست پیدا می کنند که محدودیت‌های نوری عکس‌های قبلی را نداشته و در واقع، ویژگی‌های نوری تمام آن‌ها را در خود جمع کرده باشد.
در گالری عکس های HDR میتوانید نمونه کارهای استودیو سپیا با این تکنیک را مشاهده کنید.

تکنیک گروهی شرکتی

اگر به یک عکس صنعتی خالی از اپراتور نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که تنها نشان دادن ماشین ها و محیط های صنعتی جذابیت خاصی ندارد. تکنیک عکاسی گروهی شرکتی استودیو تبلیغاتی صنعتی سپیا به عکاسی از کارمندان و کارگران مشغول فعالیت در یک واحد صنعتی می پردازد.
حضور گرما بخش نیروی انسانی در کنار ماشین آلات بی روح جلوه دو چندانی به این مدل عکس ها می بخشد. در بعضی از عکس های صنعتی، ممکن است نماهای خاصی از یک محیط صنعتی را ببینیم که این نماهای خاص، جهت جلوه دادن بخشی از روند کاری است، که فعالیت مورد نظر را بهتر از آنچه که به نظر می رسد به بیننده معرفی نماید. در گالری عکس های گروهی شرکتی میتوانید نمونه کارهای استودیو سپیا با این تکنیک را مشاهده کنید.

تکنیک سرعت بالا

نوعی خاص از خدمات و تکنیک ها در عکاسی استفاده از تکنیک سرعت بالا است.
تکنیک سرعت بالا در عکاسی منجر به ثبت تصویری می گردد که با سرعت شاتر خیلی سریعی گرفته شده باشد.
این عکس ها صحنه هایی را به تصویر می شکند که دیدنشان برای چشم ما بیش از حد سریع است و عکاسان را وا می دارد که ساعت ها برای گرفتن عکس خاص و عالی با تکنیک سرعت بالا تلاش کنند. این نوع شیوه عکاسی قادر است تصاویر بی‌نظیری را خلق نماید ، اما این شیوه عکاسی تجهیزات و تمرکز و تجربه و آمادگی بسیاری را می‌طلبد.
تسلط بر چند مساله حرفه‌ای در این شیوه از عکاسی هست که می‌بایست تدابیر دقیقی برای آن‌ها اعمال گردد. به ویژه در بخش زمان بندی که عکاسان استودیو سپیا با سالها تکرار و تمرین و آزمایش با این تکنیک به بازده و حاصل مورد نظر دست یافته اند.
در گالری عکاسی سرعت بالا می توانید نمونه کارهای استودیو سپیا را مشاهده نمایید.

تکنیک دکوراتیو

عکاسان استودیو سپیا در تکنیک دکوراتیو با استفاده از فضاسازی و نورپردازی صحیح، محصول را به گونه ای به تصویر می کشند که هم اصول تبلیغاتی در آن رعایت شود هم با اصولی مانند نمایش برند روی محصول ، نوع و جهت بسته بندی ها و…بر قدرت جاذبه ی تصویر بیفزاید.
عکاسی دکوراتیو با تحریک ذوق و هیجان مخاطب به او کمک میکند تا خود را کنار آن محصول تصور کند. در عکاسی دکوراتیو ، به خصوصیات پنهان و آشکار محصول توجه خاصی میشود به صورتی که عکس حس نشاط و شادی، سختی و استحکام و گاه حسی مرموز را به بیننده القا می کند.
در بخش گالری عکاسی دکوراتیو می توانید نمونه کارهای ما با این تکنیک را مشاهده فرمایید.