خدمات - عکاسی محصولات ( زمینه سفید ) - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11755
rtl,page-template-default,page,page-id-11755,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

خدمات – عکاسی محصولات ( زمینه سفید )

عکاسی محصولات

عکاسی محصول زمینه ساده و تک رنگ باعث تاکید بر رنگ محصولات به صورت طبیعی شده و بیشترین جزئیات از آن را بدون ایجاد حواس پرتی به بقیه اجزای کادر نمایش می دهد.

مطمئننا عکاسی از محصول می‌تواند برای موفقیت استراتژی تجارت الکترونیکی شما تاثیرگذار باشد.
سفارش بدون دردسر کالا تنها یکی از ابعاد فروش اینترنتی موفق است. برای جذب ۵۱ درصد از مردمی که خرید آنلاین را ترجیح می‌دهند، باید عکاسی حرفه‌ای، دقیق و جذاب از محصولات انجام شود. اگر این کار را انجام ندهید، مشتریان به پیشنهادهای شما اعتماد نخواهند کرد و ترجیح می‌دهند که در یک فروشگاه فیزیکی قدم بزنند و کالاها را به‌ شخصه ببینند.
اما عکاسی از محصول ، به‌ سادگی گرفتن دوربین به سمت محصول و عکس گرفتن نیست. حتی ساده‌ترین محصولات نیز نیازمند تجهیزات درست، نورپردازی و فضای مناسب برای تولید عکس‌های زیبا و با کیفیتی هستند که مشتریان را به صفحه‌ی خرید می رساند.
عکاسی محصول بخش مهمی از تبلیغات آنلاین و آفلاین برای فهرست‌ها، بروشورها، تبلیغات مجله‌ای، آگهی‌نماها و وب‌سایت شرکت‌ها است. مخصوصاً در هنگام فروش محصولات به‌صورت مستقیم به مصرف‌کننده عکاسی محصول بسیار کاربرد دارد.
تصاویر محصول زمانی کاربرد دارد که قصد شما نشان دادن محصول در بهترین نور و از تمامی زوایای مربوطه است. این تصاویر معمولاً بر روی زمینه سفید و یا مشکی قرار می‌گیرند و به ایجاد یک نگاه مناسب و سازگار از محصول شما کمک می‌کنند.

تصاویر شاخص از عکاسی محصولات

تصاویر انتخابی از عکاسی محصولات با تکنیک دکوراتیو

یکی از روش های عکاسی , عکاسی دکوراتیو است ، در این سبک عکاسی هدف اصلی بیشتر عکاسی تبلیغاتی بوده و از عکسهای مذکور بیشتر جهت تبلیغات محیطی و یا صفحه آرایی صفحات کاتالوگ ها بروشور ها و یا وب سایت های تبلیغاتی استفاده می شود. بدین صورت عکاسی دکوراتیو محصول نیازمند یک سری فرایندهای اضافی نسبت به عکاسی محصول بصورت ساده بود و مهمترین قسمت آن صحنه پردازی و نوع چیدمان محصول در کنار ملزومات اضافی و یا استفاده از المانهای طبیعی مانند آب – خاک – دود و … است.

این امر با توجه به نوع کارایی محصول و سوژه مورد نظر، توسط تیم اجرایی و ایده پردازی استودیو عکاسی برنامه ریزی شده و اجرا می گردد. در مورد عکاسی دکوراتیو در بخشی جداگانه بصورت مفصل توضیحاتی ارائه گردیده است که در صورت تمایل میتوانید آن را مطالعه فرمایید . در زیر میتوانید از گالری عکاسی با تکنیک دکوراتیو دیدن فرمایید.