خدمات - عکاسی گروهی شرکتی - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11931
rtl,page-template-default,page,page-id-11931,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

خدمات – عکاسی گروهی شرکتی

عکاسی گروهی شرکتی چیست

در عکاسی گروهی شرکتی بایدها و نبایدها و یک سری اصول حرفه ای خاصی وجود دارند که قبل از شروع پروژه عکاسی می بایست رعایت شوند که در این مطلب به بخشی از آنها اشاره می کنیم.در عکاسی مستند عموما عکس از واقعیت قضیه گرفته می شود. اما چه نوع واقعیتی؟ منظور از واقعی نشان دادن شلوغی موجود در هنگام کار با دستگاه در روزهای عادی آن هم به دلایل مختلف نیست و واقعی جلوه دادن را نباید با بی نظم بودن قابی که در حال عکاسی از آن هستیم اشتباه بگیریم. در عکاسی صنعتی، یکی از اصول اولیه کار همین است ‘’نظم’’.

برای دریافت نتیجه ی مثبت از یک پروژه عکاسی باید به منظم بودن و زیبایی محیط در زمان به تصویر کشیدن یک واقعیت توجه خاصی شود. عکاسی گروهی شرکتی که به عکاسی همراه با اپراتور نیز شهرت دارد، به تصویر کشیدن یک فرد در حین کار با یک ماشین و یا ابزار صنعتی ، و با رعایت اصول و تکنیک های لازم در کنار زیبایی و نظم اتلاق می شود. در نتیجه ، حرفه ، صنعت و مراحل کار به خوبی به بیننده ی عکس منتقل می شود. در مقابل یک تصویر شلوغ و بی نظم، و بدون رعایت اصول تکنیکی این رسالت را ایفا نخواهد کرد.

تصاویر انتخابی با تکنیک عکاسی گروهی شرکتی
image
image
image
image
image
image
image
image
image

استفاده از تیم حرفه ای عکاسی پرسوناژ

استفاده از یک تیم عکاسی صنعتی با تجربه در این زمینه میتواند به یک واحد صنعتی در انتقال آنچه که باید به مخاطب القا شود، کمک شایانی نماید، و اقدامات لازم فنی و تکنیکی قبل از شروع عکسبرداری انجام صورت پذیرد. آراستگی همیشه زیباست و یک اپراتور آراسته در یک تصویر به مراتب عکس صنعتی زیباترین را میتواند خلق نماید تا یک اپراتور با ظاهری نامرتب پس در ابتدا باید ظاهر شخص حاضر در عکس صنعتی از هر لحاظ شکیل و آراسته باشد.

 در کنار آن دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی نیز تا حد امکان می بایست نظافت شده و مرتب گردند، همینطور محیط ( تا جایی که در عکس دیده می شود ) باید عاری از هرگونه مورد اضافی باشند، در یک بیان جامع تر می توان گفت که هر چیزی باید سر جای خودش قرار گیرد. قبل از شروع عکاسی صنعتی با این تکنیک ، در ابتدا می بایست تمامی این هماهنگی ها به خوبی انجام شود.

image
image
image
image
image
image