خدمات - عکاسی هوایی - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11946
rtl,page-template-default,page,page-id-11946,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

خدمات – عکاسی هوایی

a

عکاسی هوایی

عکاسی هوایی یکی از زیر شاخه های عکاسی صنعتی است و از روش ها و تکنیک هایی است که توسط ان از نقاط مختلف زمین از ارتفاعات عکس برداری می شود. معمولا نیز این گونه عکس ها از هوا گرفته می شود و توسط وسایلی چون بالن و یا هواپیما صورت می پذیرد.
عکاسی هوایی فرایند گرفتن عکس از یک ارتفاع مشخص می باشد، اما این امر بیشتر از آن است که تنها با استفاده از یک هواپیمای سبک یا هلی‌کوپتر و پرواز کردن به ارتفاعات عکس‌ برداری کنیم. برای نقشه برداری هوایی باید المان های بسیاری درنظر گرفته شوند تا اطمینان حاصل کنیم که داده‌ها به اندازه‌ی کافی برای تحقیقات‌مان مفید هستند.

مشاهده‌ی خصوصیات یک منظره روی سطح زمین اغلب دشوار است و مختصات به آسانی می‌توانند نادیده گرفته شوند، یک دست‌انداز کوچک از سطح زمین ممکن است از فاصله‌ی نزدیک و در یک بستر عریض‌تر بسیار مهم باشد. دسترسی به برخی مناطق در فاصله یک فوتی بسیار دشوار بوده و در نتیجه عکس‌های هوایی برای مطالعه و نقشه برداری آنها ضروری است.

تصاویر انتخابی عکاسی هوایی
image
image
image
image
image
image
image
image
image

عکاسی صنعتی سپیا با تجهیز مدرن ترین و پیشرفته ترین ملزومات عکاسی هوایی به همراه تیم آموزش دیده و تجربیات فراوان در این زمینه میتواند حیرت انگیزترین تصاویر را با این تکنیک به رخ بکشد.

 

از مهم ترین کاربردهای عکاسی هوایی می توان به انواع مطالعات در زمینه های زمین شناسی، راه سازی، محیط زیست و منابع طبیعی، شهرسازی، کشاورزی و از همه مهم تر در بحث های نظامی و امنیتی اشاره کرد.
عکاسی هوایی دارای مزایای زیادی نسبت نقشه ها می باشند. به طور کلی چون عکس هوایی تصاویر واقعی پستی بلندی ها و عوارض زمین می باشند و شکل واقعی ان ها را به نمایش در می آورند مهم هستند. این عکس ها چون جدید و به روز می باشند و آخرین تغییرات زمین را نشان می دهند بسیار مفید می باشند.
از دیگر مزایای عکاسی هوایی می توان به مواردی چون نمایش تمامی عوارض زمین، ساده تر و ارزان تر بودن تهیه ان، سریعتر انجام شدن ان و نمایش تمامی نقاط کور مورد نیاز برای مصارف نظامی اشاره کرد.
از عکس های هوایی میتوان برای نمایش محیط های صنعتی بزرگ،رستوران ها ، مراسم و یا افتتاحیه ها و غیره استفاده نمود.

 

عکاسی هوایی شامل تمامی عکس هایی می شود که از تمامی خصوصیات سطح زمین از عوارض و پستی بلندی ها گرفته تا ساخت و ساز ها و حتی تحرکات نظامی را نیز شامل می شود و معمولا توسط دوربین های مخصوصی که در هواپیماها قرار دارند تهیه می شوند.
این روزها که امکانات دنیای بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است، برنامه‌ها و طرح‌های جالبی می‌توان برای کمپین‌های تبلیغاتی طراحی کرد. استفاده از عکس هوایی هم از همین موارد است. سلیقه خوب و به کارگیری فنون تازه می‌تواند کمپین‌های تبلیغاتی‌تان را از این رو به آن رو کند. پس اهمیت آن را دست‌کم نگیرید.
پس هر تیمی نمی‌تواند از عهده عکاسی هوایی برآید. برای اینکه بتوانید کار عکس‌برداری هوایی را بی‌دغدغه به انجام برسانید، نیازمند کمک گرفتن از تیمی هستید که کارش را می‌داند.

image
image
image