خدمات - عکاسی سرعت بالا - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11922
rtl,page-template-default,page,page-id-11922,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

خدمات – عکاسی سرعت بالا

تکنیک عکاسی سرعت بالا در عکاسی صنعتی

در عکاسی صنعتی ، این نوع از عکاسی به نوعی ، تلفیق هنر و صنعت بوده و برای استفاده تبلیغاتی محیط های کاری و یا تبلیغات محیطی کاربرد فراوانی دارند.

 

عکاسی سرعت بالا

عکاسی با سرعت بالا به معنی ثبت لحظاتی است که در واحد بسیار کوتاهی از زمان رخ می دهند.
و با چشم غیرمسلح نمی توان آنها را دید مانند ترکیدن بادکنک و پرتاب شدن قطرات آب.
این نوع عکاسی متفاوت از سایر انواع است زیرا تقریبا به 1/20,000 یک ثانیه زمان نوردهی نیاز دارد تا آن لحظه را ثبت کند.
برای این نوع عکاسی به صبر و تمرین زیادی نیاز است. گاهی صدها شات می گیرید و هیچ کدام خوب نیستند لازم است که صبر کنید تا نتیجه مناسب بدست آید.
ممکن است حتی ماه ها طول بکشد و بیش از هزاران شات بگیرید تا به شات درست برسید.

تصاویر انتخابی با تکنیک عکاسی سرعت بالا
image
image
image
image
image
image
image
image
image

کاربردهای عکاسی سرعت بالا

عکاسی با این تکنیک در موارد ورزشی کاربرد دیرینه ای دارد، اما پس از مدتی وارد حوزه ی عکاسی صنعتی گردید و از آن برای نمایش دادن فعالیت های صنعتی با جزئیات خاص مورد استفاده قرار گرفت.

 

عکس های سرعت بالا جذابیت تبلیغاتی بسیار بیشتری به نسبت عکسهای نرمال صنعتی دارند

 

عکس های بی نظیر این شیوه ی عکاسی به دلیل آنکه از جذابیت زیادی برخوردار هستند و خارج از اصول فکری یک مخاطب ( به نسبت عکس های صنعتی نرمال ) خلق می شوند میتوانند برای جذب مشتری در امور تبلیغاتی ، بازاریابی و فروش نقش بسزایی را ایفا نمایند. اصولا عکس های خلق شده با تکنیک سرعت بالا به دلیل الزامات بکارگیری تجهیزات خاص و با ارزش ریالی بالا و ضربه پذیری بسیار زیاد ، در داخل استیج استودیو ها انجام می گردد و معمولا عکاسی محدود به مکان و زمان خاصی است و با توجه به دلایل ذکر شده ( هزینه های بالا و لزوم تجهیزات خاص و سفارشات کمتر به نسبت دیگر شیوه های عکاسی صنعتی ) در کشور ما کمتر استودیو ریسک تجهیز و انجام این سبک از عکاسی صنعتی را می پذیرد و اکثرا از آن شانه خالی میکنند.

image
image
image
image
image
image