تعرفه قیمت - عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی
11692
rtl,page-template-default,page,page-id-11692,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

تعرفه قیمت

a

اگرچه ارزش عکاسی صنعتی بیش از آنکه با تعرفه قیمت عکاسی صنعتی تعیین گردد، از آن به عنوان هنر یاد شده و از مبحث قیمت‌گذاری خارج است. با این حال، اگر جدا از جنبه هنری قصد بررسی این هنر بی‌باکانه را داشته باشیم تعیین قیمت تنها جبران بخش از زحمات عکاس صنعتی و تخصیص آن به سهم بازار محسوب می‌گردد. امروزه حضور پابرجای شمار عکاسان صنعتی در هنر عکاسی بر روی تعرفه قیمتها بی‌تاثیر نبوده و می‌توان بر اساس رزومه، سابقه، تجربه، سطح کیفی کار و سرانجام نتیجه آثار آنان قیمت‌گذاری کرد. این موضوع به طور مستقیم با انتخاب کارفرما مرتبط بوده و باید با توجه به نیازها و انتظارات، سلیقه بصری، علم کار، توان مالی و سایر جوانب عکاس دلخواه خود را برگزیند. از سوی دیگر، گستردگی عکاسی صنعتی به قدری است که ابعاد کنونی آن محدود به مکان و زمان نیست.

نقش تجهیزات در قیمت عکاسی صنعتی

هنر عکاسی صنعتی از مواد اولیه ثابت برخوردار نبوده تا بتوان بر اساس آن محاسبات کرد و قیمت تعرفه عکاسی صنعتی را به دست آورد. به طور متوسط، قیمت عکاسی صنعتی نمی‌تواند بی‌ارتباط با تجهیزات فنی باشد. اگرچه برخی از صنعتکاران بدون آنکه به ابزارها و تجهیزات عکاسی صنعتی واقف باشند، قیمت‌های تعرفه را بالاتر از حد تصور خود می‌پندارند. با این حال، شماری از صنعتکاران هستند که با کسب اطلاعات درباره عکاسی صنعتی و ابزارآلات و تجهیزات تخصصی آن که قطعا به دوربین مقدماتی ختم نشده، سعی بر آن دارند تا با انتخاب عکاس ایده آل خود به کیفیت مطلوب اثر دست یابند.

تعرفه قیمت عکاسی صنعتی
image

تعرفه عکاسی معماری

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمتهای عکاسی معماری و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی معماری
image

تعرفه عکاسی رستوران و منو

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمتهای عکاسی رستوران و منو و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی رستوران و منو
image

تعرفه عکاسی غذایی

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمتهای عکاسی غذایی و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی غذایی
image

تعرفه عکاسی محصول

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمتهای عکاسی محصول و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی محصول
image

تعرفه عکاسی خط تولید

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمتهای عکاسی خط تولید و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی خط تولید
image

تعرفه عکاسی هوایی

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمتهای عکاسی هوایی و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی هوایی

ضمن ذکر تمام نکات فوق، یکی از اساسی‌ترین معضل‌های کنونی عکاسی صنعتی بعضا حضور افرادی است که تحت عنوان عکاس صنعتی و یا تبلیغاتی ورود یافته و به علت دانش ناکافی از این تخصص به کسب تجارب هرچند اندک بسنده می‌کنند. سپس این حرفه را رها کرده و به دنبال حرفه دیگری می‌روند. چنین افراد غیرمتبحر معمولا با تعیین قیمت‌های نازل تعرفه قیمت عکاسی صنعتی سعی بر جذب مشتری نموده و قطعا با ارائه نمونه آثار نهایی خود خسارات زیادی را به بار می‌آورند. از این رو و به منظور کسب آگاهی بیشتر از شرایط موثر بر روی تعیین تعرفه قیمت عکاسی صنعتی نکاتی را با هم مرور خواهیم کرد. با ما همراه شوید تا ضمن دارا بودن اطلاعات کافی برای انتخاب بهتر گام بردارید. زیرا در تعرفه قیمت عکاسی صنعتی عوامل تأثیر گذار بسیار هست.

پکیج های اقتصادی
image

تعرفه عکاسی فروشگاهی

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمت و پکیج های عکاسی فروشگاهی و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی در سه نوع پکیج طلایی ،‌نقراه ای و برنزی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی فروشگاهی

تعرفه عکاسی فروشگاهی

تعرفه عکاسی فروشگاهی مذکور با نگرش اقتصادی و در جهت تسهیل در انجام با کیفیت فروشگاه های اینترنتی تدوین نموده ایم. پس از فراگیر شدن اینترنت و گوشی های هوشمند در سراسر دنیا ، نگرش و روش تجارت جهانی بصورت کامل دستخوش تغییر و تحولات فراوان شد و به واسته این امر این مجموعه با رعایت کلیه استانداردهای جهانی و موارد یاد شده برای اولین بار در ایران توانسته است گامی در جهت رفع کلیه موارد ذکر شده در بالا برداشته و اقدام به ارائه خدمات عکاسی صنعتی محصولات و خدمات وب سایتهای فروشگاهی با سرعت خروجی بسیار بالا و قیمت های بسیار مرقوم بصرفه نماید .

image

تعرفه عکاسی پروژه ای

 

در این بخش اطلاعات کاملی از تعرفه قیمت عکاسی پروژه ای و دلایل و روش قیمت گذاری ها به همراه نمونه های اجرایی درج گردیده است.

تعرفه عکاسی پروژه ای

تعرفه عکاسی پروژه ای

در این پکیج ما با تجربه بالا تا حد نیاز مشتری به یک عکس و نوع کارایی آن کیفیتی بالا در اختیار صنعتگر خواهیم گذاشت تا با هزینه ای کمتر بتواند عکسهای حرفه ای در اختیار داشته باشد. گاهی صنعتگر نیازمند عکسی با کیفیت در حد یک تابلوی شهری نیست ، سایز تصویر مورد استفاده آنچنان بزرگ نیست که نیاز به پیکسل به پیکسل ادیت داشته باشد ، محصولش و تصویر آن نیازمند به ویرایش فوق حرفه ای ، سایه گذاری ، وضوح بسیار بالا و…. ندارد. در این موارد ما می توانیم تجهیزات و ویرایش در حد کفایت آن تصویر را استفاده کرده و هزینه های نهایی را پایین آورده تا بتواند به هدف خود برسد.